CENTRUM PRO RODINU A SOCIÁLNÍ PÉČI Z. S. – 25 let s vámi

Kdo chce do silničního provozu, musí mít autoškolu… Kdo chce do filharmonie, musí mít konzervatoř… A kde se učí, jak udržovat láskyplný vztah, stabilitu, věrnost, rodičovství? To pravé místo, kde rozumí vztahům, je Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Centrum podporuje manžele a rodiny už 25 let. Ale musí pracovat stále víc a víc. Náš svět potřebuje motivaci, proč vůbec žít v manželství. Centrum ukazuje, jak se připravit, aby se vybudovala fungující rodina. A to začíná už u školáků a dospívajících. Všechny věkové kategorie manželů zve do kurzů.Háže tonoucím záchranný kruh v poradenství, protože krize je každodenní realita. Doprovází náhradní rodiny. Nabízí sociální služby. Vychází do široké veřejnosti jak s odbornými vzdělávacími akcemi, tak s kulturní nabídkou – akcemi „fandíme rodině“, výstavami.

Centrum slaví, že toto vše a mnoho dalšího se už 25 let postupně rozvíjí. Slaví ovšem prací. Chce dále podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy na základě křesťanských hodnot. Pro společnost kolem nás je to lék