Menu Zavřeno

DEN ANDĚLŮ | NEDĚLE 13. 6. 2021

10:00 Mše svatá­

V kostele sv Antonína z Padovy | Ostrava-Kunčičky
Hudební část festivalové mše obstará ostravská schola No Problema

20:00 benefiční koncert pro Vstaň a choď

Charita sv. Alexandra | Holvekova 651/28, Ostrava-Kunčičky
moderuje o. Marián Pospěcha „chodící“ a Ladislava Blažková „jezdící“

Lake Malawi

Indie-popová kapela, kterou v roce 2013 založil Albert Černý. Od té doby stihla kapela odehrát na 400 vystoupení nejen po ČR, ale po celé Evropě. Za jeden z posledních úspěchů lze považovat 11. místo ve finále soutěže Eurovision Song Contest 2019 v Tel-Avivu.

Markéta Konvičková

Poprvé na sebe upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. V listopadu 2010 se Markéta stala objevem roku v anketě Český Slavík Mattoni a také vítězem kategorie objev roku v Hudebních cenách Óčka.

Jiří Krhut

Jeho domovskou scénou se stal Klub Heligonka, kde se v roce 2016 se poprvé objevil v Kabaretu Bo po boku Jaromíra Nohavici. Od roku 2020 měl v Heligonce vlastní pořad s názvem Varieté Krhut. Na konci roku 2020 vydal Jiří spolu s hercem Štěpánem Kozubem album s názvem Prásknu bičem.

Ewa Farna

Ewu Farnou objevil ve 13 letech producent Lešek Wronka. V roce 2010 vyhrála Ewa cenu Anděl v kategorii Zpěvačka roku a v roce 2011 se spolu s kolegou Tomášem Klusem stala také moderátorkou cen Anděl. Roku 2012, den po složení maturitní zkoušky, měla autonehodu, z níž vyvázla bez vážnějších zranění. V sezóně pro rok 2013 byla vybrána jako porotkyně soutěže Česko Slovenská SuperStar. K desetiletému výročí kariéry uspořádala v listopadu 2016 koncert v pražském Foru Karlín v podobě show s tanečníky a hudebními hosty a v roce 2019 uspořádala koncert
s Karlovarským symfonickým orchestrem v O2 Universu. V roce 2020 moderovala ceny Anděl a v září 2020 vyšla Ewě zatím její poslední písnička „Kočky“, kterou přezpívala v jiném aranžmá společně s Vojtou Dykem a kapelou B-Side Band.

Michal Šupák

Český klavírista, skladatel a hudební producent oceněný titulem Pianista roku 2014, věnující se současně několika žánrovým liniím. Koncertní síně střídá s kluby a festivaly, jako sólista i jako člen několika hudebních uskupení. Zároveň se věnuje hudební produkci a tvorbě scénické a filmové hudby.