Milí přátelé, mám radost, že se podařilo připravit už patnáctý ročník festivalu Slezská lilie. Jeho důležitou součástí jste vy – návštěvníci festivalu. Pokud ještě přemýšlíte, zda přijmout pozvání na letošní ročník, neváhejte. I letos je Slezská lilie připravena pro vás jako místo setkání, radosti z dobré hudby, duchovního povzbuzení a sdílení. Věřím, že si v třídenním programu vyberete něco, co vás láká, zajímá a co se vám líbí. Přeji festivalu a vám všem, kteří se rozhodnete být jeho součástí, aby díky vám rozkvetla Ostrava radostí z hudby, víry a společenství, které je tu pro druhé.
Martin David
biskup ostravsko-opavské diecéze
